< img src="https://visacentergh.com/wp-content/uploads/2018/09/123.png">

از شرایط کار در انگلستان با خبر شوید

DESCRIPTION

۲۴ شهر · مریم قربانی · بدون نظر

از شرایط کار در انگلستان با خبر شوید

 

به گزارش ویزا سنتر ، شناخت شرایط کاری قبل از سفر به هر کشوری از الزامات اصلی است که باید هر شخص به درستی از آن با خبر شود. پیدا کردن شغل مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه فرد در برای مهاجرت به کشور مقصد است که اگر این موضوع حل شود مابقی شرایط به راحتی قابل حل است.

یکی از پرطرفدارترین ویزاها ، ویزای کار انگلستان می باشد اما در راستای همین موضوع سوالات و ابهاماتی وجود دارد که باعث می شود که متقاضی گمراه شود و ما در این مقاله سعی نمودیم با استخراج نمودن اطلاعاتی کامل از منابع معتبر و همچنین تجارب وکلای مهاجرتی این نوشته را تنظیم و ارائه نمائیم .

برای مهاجرت به انگلستان راه های متنوعی برای ایرانیان وجود دارد ، اما اینکه به چه صورت می توان شرایط کار در انگلستان را برای خود فراهم نمود را در ادامه بخوانید .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن کشور مطلع شوید.

در میان ویزاهای مهاجرتی به انگلستان تایپ ویزای Tier 2  مختص به مهاجرت کاری به انگلستان است که البته نیاز به یک پیشنهاد شغلی دارد .

اولین قدم جهت ایجاد شرایط کار در انگلستان فراهم نمودن یک دعوتنامه کاری از سوی یک کارفرمای انگلیسی است . اگر شما خارج از اتحادیه اروپا هستید می بایست از سوی یک کارفرما با رعایت قوانین و اصول اداره کار و ادراه مهاجرت انگلستان دعوت به همکاری شده باشید . البته باید گفت که در اکثر مواقع دست یافتن به این پیشنهاد کاری برای متقاضیان ایرانی کار آسانی نیست ، که شاید دلیل عمده آن شرایط سخت برای ورود به کشور انگلستان و ارتباط مستقیم با کارفرما می باشد .

بدین ترتیب اگر بخواهید شرایط کار در انگلستان را برای خود فراهم نمود ابتدا می بایست راهی برای ارتباط با کارفرما اتخاذ نمود .

یکی از راه هایی که در سال های اخیر ایرانینان برای مهاجرت به انگلستان از آن استفاده می نمودند ورود به کشور انگلستان جهت تحصیل بود و آنها سپس بعد از اتمام تحصیل اگر می توانستند شغلی تمام وقت داشته باشند می توانستند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نمایند ، البته در این اواخر تغییراتی در قوانین تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری انگلستان اعمال گردیده که شرایط را همچنان برای ماندن در انگلستان و اخذ اقامت سخت تر از قبل نموده است .

حال اگر به دنبال داشتن یک پیشنهاد شغلی در انگلستان هستید شما می توانید شرایط کار در انگلستان در حرفه خود را جستجو نمائید . هر ساله نیز کارهای پرتقاضا و یا رشته های پرتقاضا در دسته بندی مشخص ارائه می شود که می توانید در سایت اداره مهاجرت انگلستان این مشاغل را جستجو نمائید .

حال در ادامه شما شرایط کار در انگلستان و همچنین مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار انگلستان را می خوانید .

ارسال یک رفرنس نامبر و یا مدرکی که نشان دهد یک دعوتنامه کاری با رعایت تمامی قوانین و اصول مشخصه اداره کار را دارید .

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن کشور مطلع شوید.

 

مدرکی که دانش زبان انگلیسی شما را اثبات نماید

اگر کارفرما هزینه های شما را پوشش ندهد می بایست یک حساب بانکی برای پوشش هزینه های ماهیانه خود که حدودا 1000 پوند برای هر ماه است را ارائه دهید .

شما می توانید کارهای داوطلبانه انجام دهید که البته در این موارد حقوقی به شما پرداخت نمی شود ، همچنین شما می توانید همزمان با ویزای کار هم تحصیل نمائید ، البته تحصیل شما نباید به کارتان لطمه ای بزند و همچنین با رضایت کارفرما انجام شود .

چنانچه شرایط کار در انگلستان برای شما میسر گردید شما می توانید از انگلستان ورود و خروج داشته باشید ، همچنین اعضای خانواده شما نیز می توانند با شما در انگلستان اقامت داشته باشند و در صورت اخذ اقامت دائم نیز همانند شما از این اقامت بهره مند شوند . البته این بدان معنا نیست که اخذ اجازه اقامت برای خانواده به خودی خود به دست می آید شما می بایست اثبات نمائید که برای خانواده ساپورت مالی وجود دارد و از سوی شما تامین می شود .

در حالت کلی مدت اقامت شما بستگی به نوع و مدت قرارداد کاری شما دارد و تا مدت 5 سال می تواند صادر گردد که البته همانطور که گفته شد در اکثر مواقع بسته به مدت قرارداد کاری یکساله صارد می گردد .

همچنین اگر شما در ابتدای مسیر هستید و مایل به اخذ اجازه کار در کشورهای انگلیسی زبان هستید می توانید بدون نیاز به حتما داشتن یک دعوتنامه کاری شانس خود را برای ورود به کشورهای انگلیسی زبان استرالیا یا کانادا امتحان نمائید ، چرا که تقاضای نیروی کار در اکثر رشته ها در این کشورهای مهاجرپذیر وجود دارد که می تواند شانس شما را برای رسیدن به کار نسبت به شرایط کار در انگلستان بالاتر ببرد ، چنانچه مایل به اخذ ویزاهای کاری هستید می توانید چهار مهارت اصلی خود را که برایتان امتیاز آور هست را فراهم سازید ، سن مناسب ، تحصیلات ، سوابق کاری ، مدارک زبان می توانند امتیازات اصلی را در برگیرند .

دانشجویان نیز هنگام تحصیل اجازه کار خواهند داشت که البته با توجه محدودیت زمانی اجازه کار تمام وقت نمی توانند داشته باشند ، برخی از دانشجویان هنگام تحصیل در دانشگاهشان مشغول به تحصیل می شوند و برخی دیگر به کار در خارج از دانشگاه مایلند البته داشتن یک تجربه ی کاری در هنگام تحصیل به صورت پاره وقت اگر در رشته تحصیلی دانشجو باشد ، خود می تواند شروعی برای داشتن یک موقعیت کاری تمام وقت در انگلستان شود .

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن کشور مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

دفتر آنکارا:

No:76, Unit4, Achin St, Chankaya-Ankara

تلفن های دفتر آنکارا:
903124373929+ , 905464666392+ , 905380293943+
شعبه دو آنکارا:

No: 81/5, 06680, Tunalı Hilmi Cd., Barbaros Neighborhood, Çankaya, Ankara, Turkey

تلفن های شعبه دو آنکارا:
903124373929+ , 905464666392+ , 905380293943+
شعبه تهران:
تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک 11، طبقه سوم
تلفن های دفتر تهران:
982122220463+ , 982126405031+
نمایندگی کرج:
کرج، تقاطع ملاصدرا و تعاون، مجتمع پاسارگاد، ط۲، واحد ۴ ( آژانس مسافرتی مینار سفر کرج )
تلفن های نمایندگی کرج:
982632529200+ , 982632562546+

دفتر ارمنستان:

E 811, 7- th floor, 16 building, Kievyan street, Yerevan, Armenia

تلفن دفتر ارمنستان: 37444012333+
شماره های همراه: 989125087509+ , 989336304247+
ایمیل: info@visacentergh.com

تماس با ما

ویزا سنتر در سوشیال مدیا

Telegram
Google plus
Instagram of Ozdemir

© تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به گروه ویزا سنتر می باشد