< img src="https://visacentergh.com/wp-content/uploads/2018/09/123.png">

دانمارک را بیشتر بشناسید / نحوهی مهاجرت به دانمارک

DESCRIPTION

به گزارش ویزا سنتر، در ادامه معرفی کشورهای و نحوهی مهاجرت به آن ها در این بخش به معرفی کشور دانمارک پرداختیم.

کشور دانمارک دارای تعدادی ویژگی است که آن را از همسایگان شمالی او در اروپا متمایز می کند. آیا می دانید این کشور دارای 406 جزیره و دارای 7314 کیلومتر خط ساحلی است، این کشور در رتبه 133 از فهرست کشورهای جهان از نظر اندازه قرر دارد، بالاترین نقطه این کشور تنها 170 متر از سطح دریا بالاتر است، به طور متوسط سرعت باد 7.6 متر در ثانیه است، که دلیل اینکه این کشور بزرگترین صادر کنندگان توربین های بادی در جهان است را توضیح میدهد.این مقاله در رابطه شرایط اخذ اقامت و راه های اخذ شهروندی و شرایط مهاجرت به دانمارک می باشد.

روش های گوناگونی برای مهاجرت به دانمارک وجود دارد، از جمله راه های مهاجرت به دانمارک عبارتند از تولد نوزاد ، مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج ، مهاجرت به این کشور از طریق کار ، مهاجرت تحصیلی و ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد.

اخذ اقامت دائم دانمارک

در اینجا شما می توانید اطلاعات مربوط به قوانین بمربوط به اعطای اجازه اقامت دائم در این کشور را مطالعه کنید لطفا توجه داشته باشید، که اطلاعات یک نسخه ساده شده و تجدید نظر شده از قوانین است. اگر شما هر گونه شک و یا اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با دفتر خدمات مهاجرت به دانمارک ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای اجازه اقامت دائم در هر زمانی درخواست دهید. اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اجازه اقامت دائم به شما داده می شود. لطفا توجه داشته باشید، که الزامات خاصی برای گروه های زیر وجود دارد:

 • افراد بین سنین 18 و 19 که کار تمام وقت درخواست کرده اند و یا به طور مداوم پس از تکمیل مدرسه ابتدایی (folkeskolen)  وارد کار شده اند.
 • افراد با ارتباطات قوی با این کشور.
 • بازنشستگان یا مستمری بگیران با سنین پایین.
 • نیازهای اساسی

قوانین روش ها و راه های شرایط مهاجرت به دانمارک

در این قسمت به بررسی شرایط مهاجرت به دانمارک می پردازیم. در زیر انواع روش های مهاجرت به دانمارک شرح داده می شود:

 • Higher educational programmes برنامه های آموزشی عالی
 • Basic and youth study programmes  برنامه های عمومی و مطالعه جوانان
 • Folk high schools (folkehøjskoler) مدارس عالی مردمی
  • Coming to Denmark سفر به دانمارک
  • Visa (short term) (کوتاه مدت) ویزا
  • Work کار
  • PhD دکتری
  • Studies مطالعات
  • Au pairs
  • Interns کارورزان
  • Working Holiday تعطیلات کار
  • Family Reunification  الحاق به خانواده
  • Spouses همسران
  • Children فرزندان
  • Other family members سایر اعضای خانواده
  • Family reunification under EU law الحاق به خانواده تحت قوانین اتحادیه اروپا
  • Asylum پناهندگی

مهاجرت کاری و اخذ اقامت دانمارک از طریق تخصص

دانمارک یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد European Union ، که مهاجرت نیروی کار ماهر از سراسر جهان که در مهارت های کمیاب مشغول هستند را به مهاجرت به این کشور تشویق می کند. این کشور دارای یک سیستم ویزای کار با فهرستی از کارهای مثبت برای کمک به پر کردن کمبود مهارت و هم را برای افرادی که پیشنهاد کار معتبر از یک کارفرمای دانمارکی دارند اعمال می گردد.

لطفا مطالب را در در مورد ویزای کار که در زیر آمده را برای اطلاع از جزئیات مشخص زیر ببینید، و هر جا دچار مشکل شدید و نیاز به مشاوره داشتید دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار و انواع ویزای کار دانمارک

فهرست مثبت: در بسیاری از مشاغل در این کشور نیروی کار ماهر و واجد واجد شرایط وجود ندارد. اگر شما دارای یکی از مهارت ها در یکی از این مشاغل هستید، شما می توانید یک اجازه کار و اجازه اقامت در زمان بسیار کم به دست آورد. یکی از روش های مهاجرت به دانمارک از طریق کار و اخذ ویزای کار می باشد. از جمله راه های این مورد مهاجرتی مهاجرت به این کشور از طریق تخصص می باشد.

طرح پرداخت محدود: اگر شما یک پیشنهاد کار از یک کارفرمای دانمارکی داشته باشید که بیش از DKK 375،000 (حدود USD 55،000)، شما همچنین میتوانید برای یک کار و اجازه اقامت در این کشور تحت طرح پرداخت محدود اقدام کنید.

جهت اطلاعات بیشتر ، کمک، و مشاوره می توانید با متخصصان تیم ما که دارای سابقه و تجربه در خدمات مهاجرت می باشند ، و به هزاران نفر از مردم برای مطالعه و کار در کشور در سراسر جهان کمک کرده اند تماس حاصل کنید.

مدت اقامت با ویزای کار

طول کار و اقامت مجوزهای اعطا شده تحت لیست طرح بستگی به طول قرارداد کار شما در دانمارک دارد. برای قرارداد کار دائم (کسانی که هیچ تاریخ پایان برای آنها در نظر گرفته نشده است) مجوز کار برای دوره اولیه به صورت 4 سال اعطا می شود. پس از این دوره شما می توانید مجوز خود را تمدید کنید اگر شما در همان شغل باقی ماندید، به خصوص اگر عنوان شغلی شما در لیست موجود است.

برای قراردادهای کار موقت و مجوز اقامت بر اساس این طرح برای طول اشتغال 6 ماه است. اگر شما کار دیگری در آن زمان پیدا کنید، باید برای ویزای جدید بر اساس کار جدید اقدام کنید.

شرایط اعضای خانواده در ویزای کاری

اگر شما یک کار و اجازه اقامت تحت لیست مشاغل مثبت را دریافت کردید، همسر یا شریک زندگی شما نیز واجد شرایط برای اقامت می گردد. کودکان زیر سن 18 سال که با شما زندگی می کنند نیز واجد شرایط برای اقامت همراه شما می باشند. همسر یا شریک زندگی شما برای کل دوره و یا اجازه اقامت شما واجد شرایط اقامت است و همچنین می تواند به صورت مستقل در پی کسب اجازه کار باشد.

اخذ اقامت و مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل و مهاجرت تحصیلی

شما می توانید اجازه اقامت خود را تحت عنوان تحصیل در دانمارک به دست آورید، اگر شما یک شهروند از یک کشور در خارج از کشورهای شمال اروپا یا اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا هستند این روش یکی از بهترین روش های مهاجرت به دانمارک است.

لطفا توجه داشته باشید: شما مسئولیت خود را برای پیدا کردن یک محل برای مطالعه دارید تا به عنوان دانشجو در یک دانشگاه پذیرفته شوید. شما می توانید اجازه اقامت دانشجویی را با پذیرش در یک دانشگاه در یک محل برای مطالعه پذیرفته شده است را کسب کنید.

سه دسته از مطالعات که می تواند اجازه اقامت را با تضمین دریافت کنند وجود دارد:

 • کارشناسی
 • کارشناسی ارشد
 • PHD

شرایط پیوستن یا الحاق به خانواده در دانمارک

لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات در این صفحه یک نسخه ساده و ویرایش شده از قوانین است. اگر شما در مورد برخی قوانین شک دارید، و یا می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد قوانین کسب کنید، لطفا با خدمات مهاجرت دانمارکی ما تماس حاصل کنید.

اگر شما دارای بستگان نزدیک در دانمارک هستید، شما می توانید برای اجازه اقامت بر اساس الحاق به خانواده اقدام کنید.

در زیر مواردی ارائه شده است که برای الحاق به خانواده مورد نیاز است، الحاق به خانواده را می توان به روش های زیر تقسیم کرد:

 • همسران و شرکای همخانه
 • فرزندان اطلاعات بیشتر در مورد کودکان
 • سایر اعضای خانواده. اطلاعات بیشتر در مورد سایر اعضای خانواده

اگر به شما اجازه اقامت داده شد، این اجازه یک اجازه موقت می باشد، به شرطی که شما پیبند به قوانین باشید این اجازه قابل تمدید است. پس از چند سال، شما می توانید برای گرفتن اجازه اقامت دائم اقدام کنید. در آن زمان شما هنوز هم باید شرایط را برای اجازه اقامت اصلی خود دارا باشید، و همچنین تعدادی از شرایط اضافی را تامین کنید. اطلاعات بیشتر در مورد اجازه اقامت دائم .

اگر شما موفق به اخذ اجازه اقامت بر اساس الحاق به خانواده شدید، به شما حق کار در دانمارک نیز اعطا می گردد.

مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ازدواج در دانمارک

به منظور الحاق به همسر خود در این کشور این نوع ویزا اعطا می شود، به این منظور نیاز است که ازدواج شما تحت قانون این کشور به رسمیت شناخته شود. نیاز به زندگی مشترک بدون ازدواج دائم ممکن نیست.

ازدواج فرد خارجی را می توان در این کشور به رسمیت شناخت اگر مطابق با قوانین این کشور صورت گرفته باشد شد، و اگر شرایط ازدواج و اصول قانونی اساسی دانمارکی را نقض نکند.

اگر اداره مهاجرت تصمیم گیرد که ازدواج شما تحت قانون دانمارک به رسمیت شناخته نشده، اداره مهاجرت قانونی دارد که تحت آن شما و همسرتان نیاز به زندگی مشترک بدون ازدواج دائم دارید که برای زوج های ازدواج نکرده در نظر گرفته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد زندگی مشترک بدون ازدواج دائم

مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای سرمایه گذاری

دانمارک به طور فزاینده ای برای خارجی ها جهت اقامت دائم محبوب است، با توجه به زیرساخت های اقتصادی قوی و با ثبات و نرخ برابری درآمد بالا این مورد قابل توجیه است. دانمارک بعد برای تابعیت دوم تا حد زیادی درخواست میگردد، و به علت سازه های سیاسی و اجتماعی، شرایط کار خوب و استاندارد بالای زندگی مشهور است. این کشور همچنین به استانداردهای آموزشی خود می بالد و به طوریکه خارجی ها با پس زمینه آموزشی و با  تجربه و تخصص در یک منطقه خاص قادرند به تحصیل در این کشور بپردازند.

دانمارک اجازه اقامت از طریق سرمایه گذاری را نیز دارد، درخواست مهاجرت سرمایه گذاری برای افرادی که به دنبال یک کارت سبز دانمارکی هستند متقاضی زیادی دارد، اشخاصی که با سرمایه گذاری صاحب کارت سبز میگردند اقامت در این کشور را به صورت دائمی اخذ می کنند. طبق قانون این کشور تمام شهروندان غیر اتحادیه اروپا که مایل به اقامت در این کشور برای یک دوره طولانی بیش از 3 ماه هستند باید برای آنها یک اجازه اقامت، اعمال شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به نوعی از مهاجرت گفته می شود که در آن فرد مایل و قادر به سرمایه گذاری مقدار زیادی پول به این کشور است و به دنبال اقامت دائم توسط این سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاری نیز باید تنها به نفع اقتصاد کشور در نظر گرفته شود.

پناهندگی در دانمارک

یک پناهجو فردی است که حق دارد در دانمارک باقی بماند و به عنوان پناهنده به منظور محافظت درخواست ارسال کنید.

وضعیت کنوانسیون برای پناهندگان

بخش 7 (1) کنوانسیون قانون بیگانگان به بررسی شرایط پناهندگی می پردازد. کنوانسیون به افرادی که وضعیت سقوط تحت حفاظت کنوانسیون پناهندگان سازمان ملل داشته باشند پناهندگی اعطا می کند، پناهندگان به کسی گفته می شود که، به علت ترس مواجه با نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص یا عقاید سیاسی مورد آزار و اذیت است.

اجازه اقامت تحت این شرایط برای حداکثر دو سال در یک زمان داده شود.

 

اطلاعات تماس

دفتر آنکارا:

No:76, Unit4, Achin St, Chankaya-Ankara

تلفن های دفتر آنکارا:
903124373929+ , 905464666392+ , 905380293943+
شعبه دو آنکارا:

No: 81/5, 06680, Tunalı Hilmi Cd., Barbaros Neighborhood, Çankaya, Ankara, Turkey

تلفن های شعبه دو آنکارا:
903124373929+ , 905464666392+ , 905380293943+
شعبه تهران:
تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک 11، طبقه سوم
تلفن های دفتر تهران:
982122220463+ , 982126405031+
نمایندگی کرج:
کرج، تقاطع ملاصدرا و تعاون، مجتمع پاسارگاد، ط۲، واحد ۴ ( آژانس مسافرتی مینار سفر کرج )
تلفن های نمایندگی کرج:
982632529200+ , 982632562546+

دفتر ارمنستان:

E 811, 7- th floor, 16 building, Kievyan street, Yerevan, Armenia

تلفن دفتر ارمنستان: 37444012333+
شماره های همراه: 989125087509+ , 989336304247+
ایمیل: info@visacentergh.com

تماس با ما

ویزا سنتر در سوشیال مدیا

Telegram
Google plus
Instagram of Ozdemir

© تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به گروه ویزا سنتر می باشد