< img src="https://visacentergh.com/wp-content/uploads/2018/09/123.png">

ریز تا درشت مهاجرت به استرالیا

=

به گزارش ویزا سنتر، استرالیا یکی از کشورهای مورد علاقه اکثر ایرانیان است و دلیل آن را می‌توان به قوانین مهاجرت آسنان به این کشور دانست.

در این مقاله می‌خواهیم شما را با شرایط مهاجرت به این کشور آشنا می‌کنیم.

 

شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸  و قوانین جدید مهاجرت به استرالیا را از منابع موثق استخراج نموده و خدمت شما ارائه داده ایم ، در بین راه ها متنوعی که در ذیل آمده شرایط مهاجرت به استرالیا برای افرادی که دارای مهارت هستند و یا شرایط تحصیل دارند و یا امکان سرمایه گذاری و کارآفرینی راه های متفاوتی تعریف گردیده ، حال اگر شما با هر مدرکی به دنبال شرایط مهاجرت به استرالیا هستید می توانید در بخش بندی های مختلف ویزای مورد نظر خود را بسته به شرایط خود انتخاب نمائید . در این مقاله تمام شرایط مهاجرت به استرالیا توضیح داده شده و امید است با خواندن این مقاله در باب شرایط مهاجرت به استرالیا اطلاعات مناسبی به دست آورید .

راه های مهاجرت به استرالیا :

 1. اخذ ویزای تحصیلی استرالیا
 2. ویزای کار استرالیا
 3. ویزای جستجوگر کارskilled worker استرالیا
 4. ویزای ثبت شرکت استرالیا
 5. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا
 6. ویزای خویشاوندان استرالیا
 7. ویزای تولد در استرالیا
 8. ویزای ازدواج در استرالیا

 

۱ . ویزای تحصیلی استرالیا

استرالیا از نظر رنکینگ سومین کشور انگلیسی زباان جهان می باشد که دارای سی و هشت دانشگاه دولتی می باشد . در این کشور نظام آموزشی به نحوی طراحی شده است که در هر سال فقط دو ترم تحصیلی خواهید داشت و ترم تابستانی جهت تسعیل و تسریع در زمان تحصیل شما برنامه ریزی شده است . زمان آغاز ترم تحصیلی در ماه سپتامبر است و شما نهایتا تا اواخر اگوست مهلت جعت ثبت نام دارید . شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا حداقل نیاز به یک مدرک زبان انگلیسی IELTS 6 دارید و لازم است بدانید شما می توانید تا یک ماه پس از پست کردن مدارک ، مدرک زبان خود را تسلیم نمایید .

دوره های SCHOOLS:

در این دوره که برای افراد است که قصد تحصیل در مقاطع زیر دیپلم را دارند می باشد که می توانند دو نفر به عنوان گاردین که معمولا پدر و مادر فرد هستند اجازه حضور در کنار فرزندان خود را تا سن ۱۸ سال خواهند داشت . هزینه تحصیل در این دوره ۱۰۰۰۰ $ الی ۱۸۰۰۰ $ می باشد .

دوره FOUNDATION & DIPLOMA   :

این دوره همان دوره دیپلم در ایران است که دانش آموزان عزیز می توانند با یکسال تحصیل در این دوره ، به مقاطع دانشگاهی راه یابند . هزینه تحصیل در این دوره ۱۵۰۰۰ $ الی ۲۸۰۰۰ $ می باشد .

برای افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم دارند باید در دوران دیپلما تحصیل نمایند. برای افرادی که خواهان تحصیل در رشته های پزشکی هستند باید در دوره های دیپلما تحصیل نمایند سپس باید چهار سال در رشته علوم پایه تحصیل نمایند و سپس به شرط قبولی در آزمون دانشگاه می توانند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل نمایند.

مقطع لیسانس :

مقطع لیسانس در کشور استرالیا ۴سال زمان تحصیل به طول می انجامد وهزینه تحصیل ۱۶۰۰۰ $ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد در این دوره دانشجویان اجازه بیست ساعت کار در هفته را دارا می باشند که با کارهای پارت تایم می توانید سهمی از مخارج زندگی خود را پوشش دهید.

 

مقطع فوق لیسانس :

در دوره فوق لیسانس دانشجویان در مدت دو سال تحصیل خود می توانند همانند دوره لیسانس می توانند بیست ساعت در هفته کار به صورت پارت تایم انجام دهند . هزینه تحصیل حدود ۲۰۰۰۰$ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد .  هزینه زندگی در کشور استرالیا حدود ۱۰۰۰ $ الی ۱۵۰۰۰ $ می باشد .

 1. ویزای کار استرالیا :

اخذ ویزای کار در تمام کشور ها یکی از سریع ترین راه ها در بحث گرفتن اقامت دائم است . این سخن به این دلیل بیان می شود چون شما به آن کشور مالیات و بیمه می پردازید شما زودتر از سایر ویزا ها به اقامت خواهید رسید .  شایان ذکر است در کشور استرالیا به علت توریست پذیر بودن نفرات زیادی خواهان مهاجرت به این کشور هستند و این باعث خواهد شد زمان طولانی تری نسبت به سایر کشور ها در صف انتظار اخذ ویزا بمانید . و کشور استرالیا قانون عطف ما سبق دارد بر این اساس اگر قانون در مابین پرسه ویزا شدن شما تغیر کند شما باید از ابتدا اغاز و یراساس قوانین جدید پیش خواهید رفت.

شما برای اقدام در ابتدای امر باید مدرک IELTS 6  و یک نامه JOB OFFER به همراه مدارک شناسایی و مدرک تحصیلی لیسانس را باید دارا  باشید.

 1. ویزای جستجوگر کار SKILL WORKER استرالیا :

ویزای جستجوگر کار در کشور استرالیا بر اساس امتیاز بندی است . کشور استرالیا چون هجوم سیل زیادی از توریست را دارد به همین خاطر علاوه بر اینکه زمان زیادی را باید صف انتظار باشید و قانون عطف ما سبق دارد ، شما باید مدرک تحصیلی تان در لیست مشاغل مورد نیاز باشد .

 

بر اساس جدول امتیاز بندی ذیل شما قادر خواهید بود تا شانس خود را امتحان کنید.

زیرگروه و علائم عبور
زیرگروه ویزا امتیاز
ماهر – مستقل (زیرگروه ۱۸۹) ۶۰
ماهر – حمایت (زیر گروه ۱۹۰) ۶۰
ماهر – حمایت منطقه ای (زیرگروه ۴۸۹) ۶۰

ویزای زیر گروه و امتیازات استرالیا

 

 

امتیاز برای سن
سن در زمان درخواست امتیاز
۱۸-۲۴ (شامل) ۲۵
۲۵-۳۲ (شامل) ۳۰
۳۳-۳۹ (شامل) ۲۵
۴۰-۴۴ (شامل) ۱۵
۴۵-۴۹ (شامل) ۰

 

امتیاز برای توانایی زبان انگلیسی
توانایی زبان انگلیسی امتیاز
برتر انگلیسی – فرد دارای یک نمره ۸ یا بیشتر در زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) در هر یک از چهار جزء آزمون. ۲۰
مهارت انگلیسی – فرد دارای یک نمره از ۷ یا بیشتر در زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) در هر یک از چهار جزء آزمون. ۱۰
صالح انگلیسی – فرد دارای یک نمره ۶ یا بیشتر در زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) در هر یک از چهار جزء آزمون. ۰
امتیاز برای اشتغال استرالیا در اشغال ماهر نامزد دریافت جایزه و یا یک شغل از نزدیک مرتبط
تجربه کاری امتیاز
حداقل هشت و تا ۱۰ سال (از ۱۰ سال گذشته). ۲۰
حداقل پنج اما کمتر از هشت سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۵
حداقل سه اما کمتر از پنج سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۰
حداقل یک اما کمتر از سه سال (از ۱۰ سال گذشته). ۵

 

امتیاز برای خارج از کشور استخدام در شغل ماهر نامزد دریافت جایزه و یا یک شغل از نزدیک مرتبط
تجربه کاری امتیاز
حداقل هشت و تا ۱۰ سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۵
حداقل پنج اما کمتر از هشت سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۰
حداقل سه اما کمتر از پنج سال (از ۱۰ سال گذشته). ۵
امتیاز برای مدارک آموزشی
صلاحیت امتیاز
دکترای خود را از یک موسسه آموزشی استرالیا و یا سایر دکترا از یک استاندارد شناخته شده است. ۲۰
حداقل یک مدرک کارشناسی، از جمله مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد با افتخارات، از یک موسسه آموزشی استرالیا یا مدرک دیگری از یک استاندارد شناخته شده است. ۱۵
دیپلم و یا تجارت مدرک تحصیلی و یا مدرک تحصیلی دیگر در استرالیا به پایان رسید، و یا مدرک تحصیلی و یا جایزه از استاندارد شناخته شده است. ۱۰

 

امتیاز برای مطالعه مورد نیاز استرالیا
ضوابط: امتیاز
یک یا چند درجه، دیپلم یا مدارک تجاری یک موسسه آموزشی استرالیا تعلق می گیرد و پاسخگویی به نیاز مطالعه استرالیا. ۵

 

امتیاز برای شرایط Credentialled انجمن زبان
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز برای زبان جامعه credentialled در زمان از شما دعوت به اعمال می شود. نظام زبانی جامعه Credentialled توسط سازمان ملی اعتباربخشی برای مترجمان کتبی و شفاهی (NAATI) معتبر است. ۵
امتیاز برای مطالعه در یک منطقه از استرالیا
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز دریافت خواهید کرد اگر شما واجد شرایط مطالعه استرالیا به زندگی کرده اند و مورد مطالعه در منطقه ای استرالیا یا یک رشد جمعیت منطقه شهری پایین در زمان از شما دعوت به اعمال می شود. ۵

 

 

امتیاز برای مدارک مهارت شریک
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز دریافت خواهید کرد اگر شریک زندگی خود مطابق با نیازهای در زمان از شما دعوت به اعمال مربوط به:سن؛

توانایی زبان انگلیسی؛

ارزیابی مهارت های مناسب در یک شغل نامزد دریافت جایزه در همان ماهر شغل لیست استفاده می شود برای برنامه شما.

شما می توانید این امتیاز دریافت خواهید کرد اگر شریک زندگی خود را در درخواست ویزای خود را شامل نمی شود، و یا اگر آنها یک شهروند استرالیا یا مقیم دائم استرالیا می باشد.

۵

 

امتیاز برای سال حرفه ای در استرالیا
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز برای داشتن یک سال حرفه ای در استرالیا در چهار سال قبل از دریافت از شما دعوت به اعمال می شود.البته سال حرفه ای شما باید در اشغال ماهر نامزد خود را و یا یک شغل ماهر از نزدیک مرتبط است. البته باید برای یک دوره در مجموع حداقل ۱۲ ماه به طول انجامید. ۵

 

امتیاز برای حمایت مالی توسط ایالت یا ناحیه دولت
ضوابط: امتیاز
نامزدی توسط یک دولت ایالت یا منطقه تحت برنامه مهاجرت دولت، برای اهداف یک زیر کلاس ۱۹۰   نرم افزار. ۵

 

 

امتیاز برای نامزدی توسط ایالت یا ناحیه دولت و یا حمایت از اعضای واجد شرایط خانواده
ضوابط: امتیاز
نامزدی توسط یک دولت ایالت یا منطقه تحت برنامه مهاجرت دولتی، و یا حمایت های یک خویشاوند واجد شرایط، به یک منطقه منطقه ای برای مقاصد یک زیر کلاس ۴۸۹ نرم افزار. ۱۰

 

 1. ویزای ثبت شرکت در استرالیا 

اخذ این نوع ویزا منوط به دریافت نامه حمایت دولت منطقه ای یا ایالتی در کشور استرالیا است . لذا باید همراه با این نامه شما تجربه و مهارت لازم در آن زمینه مذکور را دارا باشید .

 

شما برای اخذ این ویزا باید سنی کمتر از ۵۵ سال را علاوه بر داشتن حمایت نامه از ایالت های استرالیا و ارائه تمکن مالی حداقل پانصد هزار دلار استرالیا در حساب داشته باشید .

 

 1. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا 

شما برای اخذ این نوع ویزا باید سن شریفتان کمتر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی ایالات استرالیا ، داشتن حداقل سه سال سابقه مدیریت در مورد مذکور ، داشتن تمکن مالی حدود ۱۱۲۵۰۰۰ $ و تمکن ۷۵۰۰۰۰$ جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا ، کسب مدرک زبان انگلیسی حداقل IELTS 5 و عدم وابستگی جز همسر خود شرایطی است که برای انجام دادن این امر به آن توجه لازک را داشته باشید.

۶٫ویزای خویشاوندان :

ویزای خویشاوندان در استرالیا برای تمام دوستان و بستگان شما این امکان را محیا می سازد تا بتوانند با  دعوتنامه شما به نزد شما برای مدت محدودی که officer  ویزای شما این مدت را معین می سازد و باید بدانید که تایید ویزای شما و مجوز اخذ ویزای شما در inter view توسط officer visa صادر می گردد . شخصی که برای این نوع tipe ویزا اقدام می نماید باید دارای تمکن مالی خوب ولی مدارکی دال بر تعلق خاطر به کشور خود و عدم قصد ماندن در کشور استرالیا را ارائه دهد .

 

 

۷٫ویزای تولد :

کشور استرالیا تابع خون است یعنی اگر پدر یا مادر نوزاد متولد شده دارای تابعیت کشور استرالیا باشد می تواند برای فرزندان خود در خواست تابعیت کند .

 

۸٫ویزای ازدواج :

ویزای ازدواج به این  گونه است که باید فرد دارای سن حداقل هجده سال و نامزد و همسر خویش ضمانت شود . همسر فرد باید دارای اقامت دائم یا تابعیت استرالیا یا کشور نیوزلند را دارا باشد . لازم به ذکر است فرد متقاضی نیاز به داشتن مدرک زبان خاصی ندارد . لیک فقط باید تا پایان در کنار هم باشند و از همدیگر جدا شوند .

در ارتباط با بهترین شرایط مهاجرت به استرالیا اصلح ترین شخص که می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد یک وکیل مهاجرتی استرالیاست ، همچنین شما می توانید برای اخذ مشاوره های مهاجرتی با دفاتر حقوقی و مهاجرتی در ایران که در زمینه مهاجرت فعالیت قانونی دارند ، شرایط مهاجرت به استرالیا را  جویا شوید .

تماس با ما

  • اطلاعات تماس

 

  • شعبه تهران:

 

  • خیابان ولی‌عصر، ایستگاه نیایش، خیابان بهرامی، پلاک 94، طبقه‌ی اول، واحد 103

 

  • تلفن دفتر تهران:

 

  • 982122746003+

 

  • دفتر آنکارا:

 

  • No:76, Unit4, Achin St, Chankaya-Ankara

 

  • تلفن‌های دفتر آنکارا:

 

  • 905550297509+ , 905380293943+

 

  • شعبه دو آنکارا:

 

  • No: 81/5, 06680, Tunalı Hilmi Cd., Barbaros Neighborhood, Çankaya, Ankara, Turkey

 

  • تلفن‌های شعبه دو آنکارا:

 

  • 905550297509+ , 905380293943+
  • دفتر

ارمنستان:
 

  • E 811, 7- th floor, 16 building, Kievyan street, Yerevan, Armenia

 

  • تلفن دفتر ارمنستان: 37444012333+

 

  • شماره‌های همراه:

 

  • 989125087509+ , 989336304247+

 

  • ایمیل: medical.tourism.2000@gmail.com

 

  info@visacentergh.com

بایگانی تاریخ خورشیدی

دسته‌ها

شبکه های اجتماعی

telegram
instagram
gmail

© تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به گروه ویزا سنتر می باشد