< img src="https://visacentergh.com/wp-content/uploads/2018/09/123.png">

چگونه مي توان به كشور بلژيك مهاجرت كرد؟

DESCRIPTION

 

به گزارش  ویزا سنتر قربانی، به دنبال رسالت این مجموعه جهت شفافیت و آگاهی در خصوص مهاجرت، روزانه افرادی که قصد مهاجرت دارند را با کشورهای مختلف آشنا می‌کنیم.

در این بسته به معرفی کشور بلژیک و نحوی مهاجرت به این کشور پرداخیتم.

 

کشور بلژیک یک کشور سلطنتی در اروپای شمالی و جزء کشورهای بنیانگذار اتحادیه اروپا می باشد . این کشور تا قبل از سال ۱۸۳۰ میلادی جزئی از کشورهای هلند ، اسپانیا و فرانسه بود ، اما از سال ۱۸۳۰ به بعد به صورت رسمی استقلال خود را به دست آورد .  بر اساس سرشماری تخمینی سال ۲۰۱۱ جمعیتی حدود ۱۱,۰۰۷,۰۲۰ را دارا میباشد . پایتخت کشور بلژیک شهر بروکسل می باشد که این شهر بزرگترین شهر در این کشور به حساب می آید . نوع حکومت در کشور بلژیک به صورت مشروطه سلطنتی و دموکراسی ( پارلمانی ) می باشد . واحد پول در کشور بلژیک یورو بوده و زبان رسمی مردم این کشور ، فرانسوی ، هلندی و آلمانی می باشد .

 

 

جغرافیای بلژیک:

 

کشور بلژیک دارای یک آب و هوای معتدل با بارندگی های نسبتا خوب می باشد ، فصل تابستان در کشور بلژیک تقریبا خنک و معتدل بوده و در فصل زمستان نیز از لحاظ سردی هوا متناسب می باشد . کشور بلژیک دارای سه منطقه ی جغرافیایی می باشد : یکی از این مناطق جغرافیایی دشت ساحلی است که در شمال غربی کشور بلژیک واقع شده است ، این منطقه دارای تپه های شنی شناخته شده ای می باشد .

 

دومین منطقه ی مهم جغرافیایی در کشور بلژیک ، فلات مرکزی می باشد که در قسمت جنوب شرقی بلژیک واقع شده است ، این منطقه دارای جلگه های متناسب برای امر کشاورزی می باشد ، همچنین این منطقه دره هایی معروف را دارا می باشد .

 

منطقه ی سوم جغرافیایی در کشور بلژیک کوه های آردن و فلات جنگلی خواهد بود که در شمال شرق بلژیک بوده که البته محل مناسبی برای امر کشاورزی در این کشور نمی باشد . از جمله رودهای معروف در کشور بلژیک می توان به رود سامبر ، رود موز و رود شلدت اشاره نمود

 

 جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن مطلع شوید.

* اقتصادی بلژیک 

 

در یک نگاه کلی درباره ی وضعیت اقتصادی کشور بلژیک می توان گفت که کشور بلژیک تقریبا  ۸/۱ درصد دارای نرخ بیکاری بوده و تورم اقتصادی در این کشور نیز ۱/۸ درصد می باشد . نیروی کار در کشور بلژیک ۴/۹ میلیون نفر بوده که بخش عمده ی این نیروی کار در بخش کشاورزی سپس در بخش صنعت و پس از آن در بخش خدمات فعالیت دارند .

 

انقلاب صنعتی برای اولین بار در سال ۱۸۰۰ میلادی در کشور بلژیک اتفاق افتاد .

 

در بخش صادرات کشور بلژیک در آهن و فولاد ، اتومبیل ، الماس ، تولیدات غذایی ، تولیدات نفتی ، منسوجات ، فلزات و پلاستیک فعالیت دارد .

 

در بخش واردات نیز ، نفت خام ، لباس و پوشاک ، ماشین آلات ، مواد شیمیایی ، تولیدات غذایی و الماس خام را از کشورهای فرانسه ، آلمان ، آمریکا ، انگلستان ، هلند و ایرلند وارد می نماید . همانطور که بیان شد واحد پول در این کشور نیز یورو می باشد .

 

*فرهنگ، زبان و مذهب مردم بلژیک 

 

مهم ترین نکته  ای که مردم بلژیک به آن اهمیت میدهند بهداشت عمومی و نظافت شخصی می باشد و همین امر باعث شده است که حتی شهرهای صنعتی در این کشور نیز دارای آلودگی هوای پایینی باشند . معماری و هنرهای تجسمی و زیبایی در کشور بلژیک معروف میباشد . تقریبا ۶۰ درصد از مردم این کشور به زبان هلندی ، ۴۰ درصد به زبان فرانسوی و کمتر از ۱ درصد نیز به زبان آلمانی مکالمه مینمایند . ولی در شهر بروکسل ، پایتخت این کشور دو زبان فرانسوی و هلندی به طور رسمی رایج میباشد . از نظر مذهب نیز ۴۷ درصد مردم این کشور مسیحی می باشند . ۳/۵ درصد جمعیت آن نیز دارای دین اسلام می باشند.

 

*نحوی مهاجرت به بلژیک

 

چندین انتخاب برای دریافت تابعیت بلژیکی با توجه به شرایطی وجود دارد 

 • ازدواج با یک بلژیکی :

برای این وضعیت باید یکسری شرایط را داشته باشید . شما باید به طور قانونی حداقل ۵ سال در بلژیک اقامت داشته باشید و ۳ سال با همسر خود زندگی کنید . همچنین  باید ثابت کنید حداقل یکی از زبان های فرانسه ، هلندی یا آلمانی را می دانید ، به علاوه باید نشان دهید که در جامعه حضور خوبی داشته اید . بطور مثال عضو بودن در فعالیت های محلی یا شغل داشتن .می تواند بهترین دلیل برای اثبات این امر باشد .

 

 • اقامت طولانی مدت : اگر اقامت طولانی بیش از ۱۰ سال قانونی در بلژیک داشته اید می توانید برای تابعیت بلژیک درخواست نمایید ، شما باید یکسری شرایط خاص داشته باشید مانند دانش زبان و همبستگی اجتماعی را برآورده کنید .
 • فاقد ملیت بودن : اگر شما رسما به عنوان یک بی خانمان شناخته شوید و ۲ سال در بلژیک زندگی کرده اید میتوانید تابعیت  کشور بلژیک را دریافت نمایید .
 • اعمال خاص : این مورد برای مهاجرت به بلژیک یک شرایط خیلی خاص است که افراد زیادی را نمی پذیرد . ابتدا باید شما ثابت کنید که نمیتوانید از راه دیگری اخذ تابعیت بلژیک را داشته باشید  ، سپس باید شرایط استثنایی خود را از قبیل جایزه های علمی ، اثر بزرگ فرهنگی و نتایج استثنایی را ثابت نمایید .

*انواع ویزاهای اقامت در بلژیک 

 

به طور معمول ۳ نوع ویزا در مهاجرت به بلژیک وجود دارد.

 

Visa c برای مهاجرت به بلژیک 

 

این ویزا به شما اجازه میدهد تا ۹۰ روز در یک دوره ی ۱۸۰ روزه در بلژیک بمانید . این نوع ویزا اغلب برای مسافرت و اهداف توریستی استفاده می شود .

 

Visa D برای مهاجرت به بلژیک

 

این نوع ویزا برای کار و اقامت بیش از  ۹۰ روز در بلژیک صادر میشود . اغلب برای مهاجرت به بلژیک از این نوع ویزا استفاده میشود . برای گرفتن این نوع ویزا شما باید ابتدا یک اجازه ی کار در بلژیک را کسب نمایید .

 

کارت آبی اروپایی برای مهاجرت به بلژیک

 

این نوع ویزا نیز برای زندگی و کار بیش از ۹۰ روز ، اما بطور خاص برای کارهای با مهارت بالا صادر میگردد . برای اخذ این نوع ویزا شما باید حداقل مدرک لیسانس و یک قراردادبا یک شرکت بلژیکی با پرداخت حداقل ۵۰۹۷۴ یورو داشته باشید .

 

محل ثبت نام برای اقامت / کارت شناسایی بیگانگان (خارجی) در بلژیک 

 

یک شخص غیر از ملیت اتحادیه اروپا باید با بخش محلی خود در ۸ روز اول رسیدن به بلژیک ثبت نام نماید . حتی اگر آنجا به طور موقت جا داده شده باشد ، تا دو هفته بعد از انتقال به یک اقامتگاه دائمی باید یک درخواست برای دریافت کارت شناسایی فرستاده شود . برای درخواست کارت شناسایی اگر شما عضو اتحادیه اروپا باشید یا نه ، شما و اعضای خانواده ی خود با سن بیشتر از ۲۱ سال باید هر شخص خودش به شهرداری مراجعه نماید . کودکان زیر ۲۱ سال کارت شناسایی ( نام ) خواهند گرفت ، در حالی که کودکان بین ۱۲ تا ۱۵ سال می توانند کارت کودکان یا یک کارت شناسایی بزرگسال دریافت نمایند . کارت شناسایی خارجی ( بیگانگان ) هرسال قابل تمدید است و افراد باید ۸ روز قبل از انتقال به محل اقامت دائمی درخواست یک کارت جدید نمایند .

 

مهاجرت به بلژیک از طریق تحصیل 

 

ویزای دانش آموزی و مجوزها 

 

اخذ ویزای تحصیلی در بلژیک بسته به شرایط و ملیت متقاضی متفاوت است . جز اینکه شما از اتحادیه اروپا  (EU) ، محدوده ی اقتصادی اروپایی ( EEA , EU ، به علاوه ایسلند ، لهستان و نروژ ) یا سوئد هستید ، نیاز به یک ویزای بلژیک برای تحصیل دارید . از قبل شما میتوانید برای یک ویزای تحصیلی بلژیک درخواست دهید ، اگر چه شما به طور معمول نیاز به پذیرفته شدن در یک دانشگاه شناخته شده یا موسسه ی تحصیلی بلژیکی دارید .

 

دانش آموزان EU /EEA / سویس 

 

دانش آموزان EU , EEA و سویس برای ادامه تحصیل در بلژیک نیاز به ویزا و مجوز ندارند و فقط باید در یک دانشگاه یا موسسه شناخته شده در مقاطع بالاتر رشته ی اصلی خود در بلژیک ثبت نام شوند و سرمایه کافی برای مطالعه در بلژیک و پوشش بیمه سلامت داشته باشند .

 

شهروندان غیر EEA /EU/ سویس 

 

ملیت های دیگر کشورها که قصد تحصیل در بلژیک برای مدتی بیش از ۹۰ روز را داشته باشند ، باید ویزای نوع D را با مراجعه به سفارت بلژیک در کشور خود قبل از رسیدن اخذ نمایند . در واقع متقاضیان اگر در یک موسسه شناخته شده در مقاطع بالاتر بلژیکی ثبت نام کرده باشند ، حق اخذ ویزای تحصیلی بلژیکی را خواهند داشت .

 

برای صلاحیت داشتن اخذ ویزای تحصیلی بلژیک باید موارد زیر را برآورده نمایید 

 

 • تحصیل باید حرفه ی اصلی شخص در طول اقامت در بلژیک باشد .
 • شخص متقاضی باید منابع کافی برای حمایت در طول اقامت در بلژیک را داشته باشد .
 • شخص متقاضی باید تحت پوشش بیمه سلامت باشد .
 • آنها نمی توانند یک تهدید برای امنیت عمومی باشند .

برای اثبات پذیرش موسسه ، متقاضی باید یکی از شرایط زیر را فراهم نماید

 • اجازه رسمی ثبت نام 

یک تصدیق که نشان دهد شما برای تحصیلات از پیش اقدام نموده اید . تصدیق باید وضعیت هایی که شما برای تکمیل ثبت نام هنگام مهاجرت به بلژیک نیاز دارید را شفاف سازی کنید .

 

 • مدرک ثبت نام برای ورود به امتحان
 • کپی مدارک و گواهی های تحصیلی
 • گواهینامه ی طبی و مدرک عدم سوء پیشینه کیفری برای افراد بیشتر از سن ۲۱ سال
 • ممکن است از شما خواسته شود که یک نامه درمورد دلیل برای انتخاب آن دوره خاص یا انتخاب بلژیک و مهاجرت تحصیلی به بلژیک درخواست شود . ممکن است نیاز باشد مدارک خود را به زبان های آلمانی _ فرانسه و هلندی توسط یک مترجم معتمد ترجمه کرده و آن را قانونی کنید . توضیحات بیشتر توسط وزارت خارجه بلژیک و راهنمای کامل ویزا و مجوز بلژیک .

مهاجرت به بلژیک از طریق بورس تحصیلی و پژوهشگری در بلژیک

 

اگر شما توان مالی تحصیل در بلژیک را ندارید ، وزارت امور خارجه بلژیک جزئیات این کار را توضیح می دهد .

 

بعد از رسیدن به بلژیک : اجازه اقامت دائم و ثبت نام ظرف ۸ روز از رسیدن شما به بلژیک باید به شهرداری رفته و درخواست اقامت کرده و در جمعیت بیگانگان ( خارجیان ) ثبت نام کنید .

 

اطلاعات مربوط به شهرداری های محلی در سایت موجود است .

 

اگر تاکنون این کار را انجام نداده اید هرچه سریعتر اقدام نمایید . شما میتوانید بعد از رسیدن در دانشگاه یا موسسه شناخته شده ثبت نام کنید و آنها را برای گرفتن مجوز اقامت به شهرداری ارائه نمایید .

 

کسانی که از طریق تحصیل اقدام به مهاجرت به بلژیک می نمایند میتوانند همراه ( همسر و فرزندانی که ملیت غیر EEU/EU/ سوییسی دارند ) را با خود ببرند و از سفارت بلژیک درخواست ویزا یا اجازه اقامت را نماید .

 

مهاجرت به بلژیک به عنوان یک محقق 

محققان نیز باید قوانین استاندارد مهاجرت را برای دریافت ویزا و مجوز کار دنبال کنند .

 

(see Expatica’s guide to Belgian visas and permits) and work permits (see our guide to working in Belgium).

 

تحت شرایط خاص ، محققان و اعضای پژوهشی ( فلوشیپ _  phd_ post doctoral ) معاف از نیاز به مجوز کار در بلژیک هستند . اگرچه به ویزا و مجوز اقامت نیاز دارند ، محققان علمی باید ابتدا موافقت نامه مهمان شدن را با موسسه تحقیقاتی امضا نمایند .

 

مهاجرت به بلژیک به عنوان اینتون و کارآموز 

 

برای کار آموزی بعد از تحصیل خود اگر سن بین ۱۸ تا ۳۰ سال را دارید میتوانید به بلژیک مهاجرت نمایید و یک کمپانی باید از طرف شما درخواست مجوز کار کند . کارآموزی نمیتواند بیش از ۱ سال طول بکشد ، کار باید تمام وقت باشد و شما باید حداقل حقوق قانونی را دریافت نمایید .

 

مهاجرت به بلژیک از طریق ویزای کار 

 

کشور بلژیک سه نوع مجوز کار مخصوص دارد که در ذیل به توضیح مختصری از هر کدام می پردازیم .

 

مجوز کاری نوع A در بلژیک 

 

این نوع مجوز برای همه ی کارفرماها و مشاغل در بلژیک میباشد با مدت زمان نامحدود ، برای دریافت این مجوز شما باید ثابت نمایید که ۴ سال با مجوز نوع B در یک محدوده ی زمانی ۱۰ ساله در بلژیک به صورت قانونی کار کرده اید .

 

مجوز نوع A چگونه مجوزی است ؟

 

یک سری از کارمندها برای دریافت مجوز نوع A محدودیت دارند ؛ این افراد شامل : کارمندهای با تخصص بالا _ محققان _ کسانی که دارای یک ماموریت هستند  _ تکنسین های متخصص _ افرادی که عضو یک خانواده هستند و خود آنها مجوز نوع B را دارند ودر حال اشتغال هستند ، یا کسانی که نیاز به مجوز کار ندارند .

 

برای دریافت مجوز نوع A ، افراد متقاضی نیاز به پر کردن یک فرم مخصوص با مجوز کار نوع B ، فیش حقوقی و مجوز اقامت

 

مجوز نوع B در مهاجرت کاری به بلژیک 

 

این نوع مجوز برای یک سری مشاغل خاص و کارفرماهای خاص برای یک دوره ی تا ۱۲ ماهه ارائه و صادر میشود و قابلیت تمدید نیز دارد .

 

این نوع مجوز نیاز به حمایت مالی یک کارفرما دارد و کارفرما باید برای استخدام و مجوز کار افراد متقاضی درخواست نماید . این مجوز کار در بلژیک فقط برای اشتغال در همان شرکت و کمپانی و برای آن موقعیت مشخص شده اعتبار دارد . مجوز کار نوع B در کشور بلژیک در صورتی برای افراد غیر بلژیکی صادر میشود که تست بازار کار مارکت و کارگر EEA و خود کشور بلژیک در آن محدوده ی زمانی خاص وجود نداشته باشد . اما این نکته وجود دارد که در این نوع ویزا یک سری مقوله ها و شغل ها نیز وجود دارد که نیاز به درخواست و تست بازار کار نخواهند داشت مانند محققان ، کارمندان با صلاحیت بالا و متخصصین حرفه ای و تکنیکی .

 

در مهاجرت به بلژیک از طریق مجوز کار نوع B ، کارفرماها در صورتی که جزء یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه باشد و شامل لیست مثبت باشند ، میتوانند اقامت بلند مدت بگیرند .

 

به محض دریافت مجوز نوع B ، شخص متقاضی میتواند در سفارت کشور خود درخواست ویزای کار داده و برای کار کردن به بلژیک مهاجرت نماید ، و  اگر شخص متقاضی بخواهد کارفرما را تغییر دهد نیاز به مجوز جدید ویزای کار جدید دارد .

 

مجوز کار نوع c برای مهاجرت به بلژیک 

 

این نوع مجوز کار برای برخی از افراد با ملیت خارجی صادر میشود که میخواهند در بلژیک یک دوره ی اقامت موقت در بلژیک داشته باشند . مانند دانش آموزان ، اعضای خانواده ی سفیران ، کنسولگری ها و یا کسانی که به دنبال پناهندگی هستند . این نوع مجوز کار برای بار اول به مدت ۱ سال صادر میگردد و پس از آن قابلیت تمدید نیز خواهد داشت .

 

مجوز کار حرفه ای 

 

پروفشنال کارت : برای افرادی که ملیت آنها غیر EU وEEA و سوییس است و میخواهند خود اشتغالی و بیزنس و تجارتی در بلژیک انجام دهند حق درخواست این مجوز کار را دارند و این مجوز اجازه ی کار حرفه ای در حیطه ی همان بیزینس پلن را خواهد داشت  .

 

یک نکته ی مهم در رابطه با مجز کار نوع c بلژیک این میباشد که اگر شخص متقاضی سن بین ۱۸ تا ۲۶ را داشته و داخل کشور بلژیک کار و شغل خاصی نداشته باشند و مجوز کار نیز نداشته باشند می توانند در بلژیک به مدت یک دوره ی ۱ ساله کار کنند و قبل از آن شخص کارفرما باید مجوز کار را برای این افراد دریافت نمایند . همچنین شخص متقاضی نیز باید یک سری شرایط خاص را داشته باشد.

 جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن مطلع شوید.

 

 • تحصیلات خود را تا سن ۱۸ سالگی تمام کرده باشند .
 • یک گواهینامه ی عدم منع تحصیل را دریافت کرده باشند
 • حداقل دانش زبان خانواده ی میزبان را داشته باشند
 • در حال انجام این کار به به شغل دیگری اشتغال نداشته باشند
 • و یک دوره ی زبان تکمیلی در همان منطقه نیز گذرانده باشند

و در نهایت آن خانواده نیز باید به شخص متقاضی ماهیانه ۴۵۰ یورو به شخص متقاضی حقوق پرداخت نماید . و یک فرزند زیر ۱۳ سال داشته باشند و بیمه سلامت شخص متقاضی را پرداخت نمایند .

 

مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری

 

 • بلژیک پایتخت مالی اروپا به حساب می آید و بسیاری از افراد خواهان سرمایه گذاری در این کشور می باشند . کشور بلژیک به عنوان یک کشور جذاب برای دریافت اقامت محسوب میشود و مرکز تجارت های بین المللی می باشد .
 • سرمایه گذاران می توانند به مدت ۳ سال درخواست اقامت دائم در بلژیک نمایند .
 • کشور بلژیک ،یک کشور چند فرهنگی با زبان انگلیسی تقریبا گسترده می باشد .
 • افرادی که اقامت کشور بلژیک را داشته باشند می توانند بدون ویزا به ۱۰۰ کشور دیگر مهاجرت نمایند .

کشور بلژیک در اروپا تنها کشوری است که بعد از ۳ سال اقامت پیوسته در این کشور می توان درخواست پاسپورت و تابعیت کشور بلژیک را داد .

 

تابعیت بلژیک بعد از ۷سال به صورت قانونی یک حق شناخته میشود .

 

برنامه ی اقامت در بلژیک 

 

یک بسته برنامه اقامت در بلژیک را برای خارجی ها و شهروندان غیر EU برای کسب مجوز اقامت در بلژیک پیشنهاد می دهیم که بعدا به طوردائمی باخانواده ی خود به بلژیک منتقل شوند .

 

خارجی ها و اشخاص غیر……EU می توانند به عنوان سرمایه گذاری یا تجارت برای اقامت بلژیک  درخواست نمایند . در مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری معمولا ۳ تا ۸ ماه طول می کشد که مجوز اقامت در بلژیک  صادر شود .  برای کسانی که سرمایه گذاری آنها را  شرکت هایشان تشکیل می دهد امکان دارد نیاز باشد که مجوز اقامت خود را سالانه به مدت ۳سال تمدید کرده و بعد از آن برای مجوز اقامت دائم صلاحیت شخص متقاضی مورد بررسی قرار میگیرد.

نیازهای شایستگی برای مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری

 

 • سابقه کیفری پاک
 • پس زمینه تجاری و مالی خوب
 • مراجع خوب
 • شهروندان غیر EU نیاز به نشان دادن وابستگی بلژیک دارند ، یک راه خوب برای نشان دادن وابستگی ها ، تاسیس یک شرکت بلژیکی با پشتوانه مالی خوب می باشد .

حداقل سرمایه برای مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری 

 

 جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن مطلع شوید.

 

سرمایه گذاران  برای ین اقدام باید حداقل ۳۰۰/۰۰۰ یورو سرمایه داشته باشند  ، BVBA ، SPR مشهورترین شرکتها در بلژیک هستند .  BVBA به عنوان یک شرکت هرمی کار می کند . مالیات ها زیر ۳۰ درصد می باشد .

 

حق الزحمه ها و هزینه ها برای مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری

 

هزینه برای درخواست اقامت مورد به مورد متفاوت است و هزینه های زیر برای مجوزاقامت تعریف شده اند

 

داوطلب اصلی سرمایه گذاری در بلژیک

۹۵۰۰۰ یورو برای بدست آوردن مجوز اقامت سال اول

۲۵۰۰۰ یورو برای تمدید سال دوم و سالهای بعد

۳۵۰۰۰ یورو برای درخواست تابعیت ( امکان پذیر بعد از سه سال )

مبالغ برای اعضای خانواده ( همسر و فرزند زیر ۱۸ سال ) به ازای هرنفر

۲۰۰۰۰ یورو برای بدست آوردن مجوز اقامت سال اول

۱۰۰۰۰ یورو برای تمدید سالانه از سال دوم و سالهای بعد

۲۰۰۰۰ یورو برای درخواست تابعیت ( بعد از سه سال در نزدیکترین زمان ) . هزینه های جذب شرکت

 • هزینه های ساخت شرکت ورئیس تقریبا ۱۰۰۰۰ یورو تا ۲۰۰۰۰ یورو در سال اول و ۵۰۰۰ یورو سالانه بعد از آن
 • فضای اجاره :

دفتر : تقریبا ۶۰۰۰ یورو هر سال

 

 • هزینه های حسابداری ، پرداخت مالیات به خوبی جا دادن دریم آپارتمان مبله :

حدودا ۱۰۰۰ یورو در ماه

هزینه های بالا خدمات پایین را شامل می شوند :

 • راهنمایی و کمک در طول درخواست اولیه اقامت
 • کمک به جستجو برای منزل دادن مناسب
 • راهنمایی مالیاتی اولیه قبل از مالیات
 • دستیابی مستقیم به مراجع مختلف
 • ارتباط با مراجع محلی و دولت
 • تسلیم درخواست به مراجع مرتبط دولتی
 • نصیحت وکمک با توجه به منزل دادن محلی و تشریفات مرتبط .
 • کمک به ثبت نام در شهرداری
 • کمک و راهنمایی برای تمدید مجوزهای اقامت موقت در بلژیک ،
 • کمک به گرفتن اقامت دائمی
 • کمک و راهنمایی برای درخواست تابعیت
 • کمک به درخواست پاسپورت

 

 

 جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران مجموعه ویزا سنتر قربانی تماس حاصل فرمایید و از شرایط دریافت ویزای  آن مطلع شوید.

تماس با ما

  • اطلاعات تماس

 

  • شعبه تهران:

 

  • خیابان ولی‌عصر، ایستگاه نیایش، خیابان بهرامی، پلاک 94، طبقه‌ی اول، واحد 103

 

  • تلفن دفتر تهران:

 

  • 982122746003+

 

  • دفتر آنکارا:

 

  • No:76, Unit4, Achin St, Chankaya-Ankara

 

  • تلفن‌های دفتر آنکارا:

 

  • 905550297509+ , 905380293943+

 

  • شعبه دو آنکارا:

 

  • No: 81/5, 06680, Tunalı Hilmi Cd., Barbaros Neighborhood, Çankaya, Ankara, Turkey

 

  • تلفن‌های شعبه دو آنکارا:

 

  • 905550297509+ , 905380293943+
  • دفتر

ارمنستان:
 

  • E 811, 7- th floor, 16 building, Kievyan street, Yerevan, Armenia

 

  • تلفن دفتر ارمنستان: 37444012333+

 

  • شماره‌های همراه:

 

  • 989125087509+ , 989336304247+

 

  • ایمیل: medical.tourism.2000@gmail.com

 

  info@visacentergh.com

بایگانی تاریخ خورشیدی

دسته‌ها

شبکه های اجتماعی

telegram
instagram
gmail

© تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به گروه ویزا سنتر می باشد